Jarní prázdniny
V období jarních prázdnin (13. ? 17. 3.) se sokolská dětská cvičení nekonají.
Odpadají také hodiny Krav Magy a tanečních pro mláděž.
TJ Sokol Kunratice

Valná hromada
TJ SOKOL KUNRATICE

Zve všechny členy, rodiče cvičenců a příznivce
TJ SOKOL KUNRATICE

NA

VALNOU HROMADU

KTERÁ SE KONÁ VE ČTVRTEK 23. 3. 2017 V 19,00 hod. V MALÉM SÁLE SOKOLOVNY

P r o g r a m :

- zpráva starostky TJ Sokol Kunratice za rok 2016 a plány
na rok 2017
- zpráva o hospodaření TJ Sokol Kunratice za rok 2016 a
předběžný návrh rozpočtu na rok 2017
- zpráva revizní komise za rok 2016
- zpráva o členské základně TJ Sokol Kunratice za r. 2016
- zpráva o činnosti TJ Sokol Kunratice za rok 2016 a plán
činnosti na rok 2017
- volná diskuse
- občerstvení

Účast nejméně dvou zástupců z každého oddílu nutná
Účast cvičitelů povinná
Výbor
TJ Sokol Kunratice

Změna výše členského poplatku dětí a seniorů nad 65 let
Od 1. 1. 2017 se členský poplatek zvyšuje ze 100 Kč na 200 Kč. Více informací v záložce Oddílové příspěvky.

Výbor TJ Sokol Kunratice

Uzavření náboru úterního oddílu Rodiče a děti
Z důvodu naplnění kapacity oddíl Rodiče a děti (ÚT 16:00 - 17:00) již nepřijímá nové cvičence.
Děkujeme za pochopení.

Uzavření náboru čtvrtečního oddílu Školička
Z důvodu naplnění kapacity oddíl Školička (ČT 16:30 - 17:30) již nepřijímá nové cvičence.
Děkujeme za pochopení.
Výbor TJ Sokol Kunratice

Oddíl volejbalu hledá nové spoluhráče
Pro smíšený rekreační volejbal hledáme nové posily. Hrajeme každé úterý od 18.40 do 20.00 hodin v kunratické sokolovně, tak pokud máte chuť si zahrát s prima partou lidiček, neváhejte a přijďte mezi nás. Pro více info volejte na tel. 775795941 (Ivana) nebo pište na mail ikout@volny.cz. Těšíme se na Vás!

Hledáme cvičitele a pomocníky
Přijďte mezi nás. Potřebovali bychom posílit náš cvičitelský sbor sokolské všestrannosti ( oddíly rodičů a dětí, předškoláků a mladších žáků ) o cvičitele, nebo pomahatele. Pokud rádi pracujete s dětmi, přijďte se podívat na kteroukoliv hodinu všestrannosti . Ze začátku se můžete rozhlížet pod vedením našich cvičitelů a v případě , že se Vám bude u nás líbit, zajistíme Vám odborné proškolení. PS: většina dnešních cvičitelů vzešla z rodičů sokolských dětí. Pro cvičitele a pomahatele nabízíme také různé výhody v placení členských příspěvků, oddílových příspěvků jejich dětí, proškolení mají nárok též na finanční odměnu. Těšíme se na Vás.
Výbor

Provoz sokolovny
Bližší info u správkyně Lucie Pařízkové na e-mail TJ z "kontaktů" či na tel. č. 733147732