Ukončení provozu sokolovny před prázdninami
Běžný provoz v sokolovně končí z provozních důvodů (rekonstrukce v malém sále) pátkem 24. 6. 2016 včetně. Nájmy a dospělá cvičení pouze po dohodě se správkyní Lucií Pařízkovou.

KUNRATICKÝ DEN DĚTÍ
se letos skutečně vydařil. Počasí vyšlo nádherně, dostavilo se kolem 200 závodníků, po letech přály podmínky i vyzvednutí balónu s vítězi do výše. Všem dobrovolným organizátorům, pomocníkům i zúčastněným dětem a jejich doprovodu moc děkujeme za krásný den!
Výbor

Oddíl volejbalu hledá nové spoluhráče
Pro smíšený rekreační volejbal hledáme nové posily. Hrajeme každé úterý od 18.40 do 20.00 hodin v kunratické sokolovně, tak pokud máte chuť si zahrát s prima partou lidiček, neváhejte a přijďte mezi nás. Pro více info volejte na tel. 775795941 (Ivana) nebo pište na mail ikout@volny.cz. Těšíme se na Vás!

Hledáme cvičitele a pomocníky
Přijďte mezi nás. Potřebovali bychom posílit náš cvičitelský sbor sokolské všestrannosti ( oddíly rodičů a dětí, předškoláků a mladších žáků ) o cvičitele, nebo pomahatele. Pokud rádi pracujete s dětmi, přijďte se podívat na kteroukoliv hodinu všestrannosti . Ze začátku se můžete rozhlížet pod vedením našich cvičitelů a v případě , že se Vám bude u nás líbit, zajistíme Vám odborné proškolení. PS: většina dnešních cvičitelů vzešla z rodičů sokolských dětí. Pro cvičitele a pomahatele nabízíme také různé výhody v placení členských příspěvků, oddílových příspěvků jejich dětí, proškolení mají nárok též na finanční odměnu. Těšíme se na Vás.
Výbor

Provoz sokolovny
Bližší info u správkyně Lucie Pařízkové na e-mail TJ z "kontaktů" či na tel. č. 733147732