Sokolská cvičení dětí 17. 11. 2016
Sokolská cvičení dětí se ve státní svátek 17. 11. 2016 nekonají.

TJ Sokol Kunratice

Mikulášská besídka
Tradiční Mikulášská besídka Sokola Kunratice se letos uskuteční 10. 12. 2016. Srdečně zveme všechny rodiče a prarodiče cvičenců, aby se přišli podívat na vystoupení, která si jednotlivé oddíly připravily.

Těšíme se!
Výbor TJ Sokola Kunratice

Uzavření náboru úterního oddílu Rodiče a děti
Z důvodu naplnění kapacity oddíl Rodiče a děti (ÚT 16:00 - 17:00) již nepřijímá nové cvičence.
Děkujeme za pochopení.
Výbor TJ Sokol Kunratice

Uzavření náboru čtvrtečního oddílu Školička
Z důvodu naplnění kapacity oddíl Školička (ČT 16:30 - 17:30) již nepřijímá nové cvičence.
Děkujeme za pochopení.
Výbor TJ Sokol Kunratice

Oddíl volejbalu hledá nové spoluhráče
Pro smíšený rekreační volejbal hledáme nové posily. Hrajeme každé úterý od 18.40 do 20.00 hodin v kunratické sokolovně, tak pokud máte chuť si zahrát s prima partou lidiček, neváhejte a přijďte mezi nás. Pro více info volejte na tel. 775795941 (Ivana) nebo pište na mail ikout@volny.cz. Těšíme se na Vás!

Hledáme cvičitele a pomocníky
Přijďte mezi nás. Potřebovali bychom posílit náš cvičitelský sbor sokolské všestrannosti ( oddíly rodičů a dětí, předškoláků a mladších žáků ) o cvičitele, nebo pomahatele. Pokud rádi pracujete s dětmi, přijďte se podívat na kteroukoliv hodinu všestrannosti . Ze začátku se můžete rozhlížet pod vedením našich cvičitelů a v případě , že se Vám bude u nás líbit, zajistíme Vám odborné proškolení. PS: většina dnešních cvičitelů vzešla z rodičů sokolských dětí. Pro cvičitele a pomahatele nabízíme také různé výhody v placení členských příspěvků, oddílových příspěvků jejich dětí, proškolení mají nárok též na finanční odměnu. Těšíme se na Vás.
Výbor

Provoz sokolovny
Bližší info u správkyně Lucie Pařízkové na e-mail TJ z "kontaktů" či na tel. č. 733147732