Nové cvičení s dětmi
CVIČENÍ S DĚTMI (1-2 roky)
Každé ÚTERÝ od 10h
50 minut zábavy pro vás a hlavně vaši ratolest, kde se postupně bude učit rytmice, písničkám a říkankám, procvičí hrubou a jemnou motoriku, i se řádně vyhopsá

Začátek nového cvičebního roku 2016/2017
Běžný provoz začne v týdnu od 5. 9. 2016. Přijďte do vybrané hodiny z rozvrhu hodin, podívejte se, jak to u nás chodí a staňte se naším členem! Těšíme se také na všechny stávající členy!
Výbor

Oddíl volejbalu hledá nové spoluhráče
Pro smíšený rekreační volejbal hledáme nové posily. Hrajeme každé úterý od 18.40 do 20.00 hodin v kunratické sokolovně, tak pokud máte chuť si zahrát s prima partou lidiček, neváhejte a přijďte mezi nás. Pro více info volejte na tel. 775795941 (Ivana) nebo pište na mail ikout@volny.cz. Těšíme se na Vás!

Hledáme cvičitele a pomocníky
Přijďte mezi nás. Potřebovali bychom posílit náš cvičitelský sbor sokolské všestrannosti ( oddíly rodičů a dětí, předškoláků a mladších žáků ) o cvičitele, nebo pomahatele. Pokud rádi pracujete s dětmi, přijďte se podívat na kteroukoliv hodinu všestrannosti . Ze začátku se můžete rozhlížet pod vedením našich cvičitelů a v případě , že se Vám bude u nás líbit, zajistíme Vám odborné proškolení. PS: většina dnešních cvičitelů vzešla z rodičů sokolských dětí. Pro cvičitele a pomahatele nabízíme také různé výhody v placení členských příspěvků, oddílových příspěvků jejich dětí, proškolení mají nárok též na finanční odměnu. Těšíme se na Vás.
Výbor

Provoz sokolovny
Bližší info u správkyně Lucie Pařízkové na e-mail TJ z "kontaktů" či na tel. č. 733147732