Ukončení náborů dětských oddílů
Z důvodu naplnění kapacity dětské sokolské oddíly již nepřijímají nové cvičence.
Děkujeme za pochopení.
Výbor TJ Sokol Kunratice

Mikulášská akademie
file/MIKULAS2017-page-001.jpg

Nová hodina pilates OD 8. 11. 2017
file/ACFrOgCJpfMvcO4pfz-EjC_3GS2IZP7_NyYlsbNH4L8GbtQdKS7JT_Xah0ETO9VdO2pQ1TZr-aGlGDYg1FnoTSfWvaBCLHcnoa7srntT55Pqq4JdSuAma17LyrCqaVM=-page-001.jpg

Fotografie z KDD a Mikulášské
Fotky z letošního ročníku KDD i z ročníků předešlých jsou k nahlédnutí zde: https://drive.google.com/drive/folders/0B7TjVTIcc_eXdFlvdEZhUzd6cE0

Změna výše členského poplatku dětí a seniorů nad 65 let
Od 1. 1. 2017 se členský poplatek zvyšuje ze 100 Kč na 200 Kč. Více informací v záložce Oddílové příspěvky.

Výbor TJ Sokol Kunratice

Oddíl volejbalu hledá nové spoluhráče
Pro smíšený rekreační volejbal hledáme nové posily. Hrajeme každé úterý od 18.40 do 20.00 hodin v kunratické sokolovně, tak pokud máte chuť si zahrát s prima partou lidiček, neváhejte a přijďte mezi nás. Pro více info volejte na tel. 775795941 (Ivana) nebo pište na mail ikout@volny.cz. Těšíme se na Vás!

Hledáme cvičitele a pomocníky
Přijďte mezi nás. Potřebovali bychom posílit náš cvičitelský sbor sokolské všestrannosti ( oddíly rodičů a dětí, předškoláků a mladších žáků ) o cvičitele, nebo pomahatele. Pokud rádi pracujete s dětmi, přijďte se podívat na kteroukoliv hodinu všestrannosti . Ze začátku se můžete rozhlížet pod vedením našich cvičitelů a v případě , že se Vám bude u nás líbit, zajistíme Vám odborné proškolení. PS: většina dnešních cvičitelů vzešla z rodičů sokolských dětí. Pro cvičitele a pomahatele nabízíme také různé výhody v placení členských příspěvků, oddílových příspěvků jejich dětí, proškolení mají nárok též na finanční odměnu. Těšíme se na Vás.
Výbor

Provoz sokolovny
Bližší info u správkyně Lucie Petrovy na e-mail TJ z "kontaktů" či na tel. č. 733147732