KUNRATICKÝ DEN DĚTÍ
se letos uskuteční v sobotu 11. června 2016 od 14 hodin v zámeckém parku. Letošní téma je Olympijský sedmiboj. Od 14 hodin proběhne zápis, maximální počet účastníků je 300. Zápisné činí 40,- Kč, vstupné do parku dobrovolné. Každý účastník soutěží obdrží diplom a malou odměnu, pro první 3 děvčata a kluky z každé ze 4 věkových kategorií budou připraveny krásné ceny. Soutěží také naše nejmenší děti do 3 let v kategorii "0". Placené občerstvení zajištěno. Bohatý doprovodný program včetně hudební produkce. Proběhne sběr starého chleba pro koně, prosíme tedy všechny, kdo mohou, ať donesou. Těšíme se na Vás všechny.
Výbor TJ

Oddíl volejbalu hledá nové spoluhráče
Pro smíšený rekreační volejbal hledáme nové posily. Hrajeme každé úterý od 18.40 do 20.00 hodin v kunratické sokolovně, tak pokud máte chuť si zahrát s prima partou lidiček, neváhejte a přijďte mezi nás. Pro více info volejte na tel. 775795941 (Ivana) nebo pište na mail ikout@volny.cz. Těšíme se na Vás!

Hledáme cvičitele a pomocníky
Přijďte mezi nás. Potřebovali bychom posílit náš cvičitelský sbor sokolské všestrannosti ( oddíly rodičů a dětí, předškoláků a mladších žáků ) o cvičitele, nebo pomahatele. Pokud rádi pracujete s dětmi, přijďte se podívat na kteroukoliv hodinu všestrannosti . Ze začátku se můžete rozhlížet pod vedením našich cvičitelů a v případě , že se Vám bude u nás líbit, zajistíme Vám odborné proškolení. PS: většina dnešních cvičitelů vzešla z rodičů sokolských dětí. Pro cvičitele a pomahatele nabízíme také různé výhody v placení členských příspěvků, oddílových příspěvků jejich dětí, proškolení mají nárok též na finanční odměnu. Těšíme se na Vás.
Výbor

Provoz sokolovny
Bližší info u správkyně Lucie Pařízkové na e-mail TJ z "kontaktů" či na tel. č. 733147732