Otvírání studánek
file/plakat_Otvirani_studanek_bestII_2014.jpg
file/program_Otvirani_studanek_2014.jpg

Letos již 35. ročník se uskuteční 26. 4. 2014 od 13.00 hodin. Sraz účastníků je od 12.30 u kostela sv. Jakuba Většího v Kunraticích (bus 193 a 165), který bude od 12.30 do 13.00 hodin otevřen. Procházka s programem je asi 5 km dlouhá, předpokládaný konec je v 17.00 hodin u studánky Václavky. Provází Jaroslava Hrušková. Těšíme se na Vás!
Výbor TJ

Máme sokolskou přebornici!
Naše cvičenka dorostenka Aranka Chalupníková z oddílu gymnastiky obsadila 1. místo v přeboru sokolské všestrannosti. GRATULUJEME a děkujeme za vzornou reprezentaci naší TJ.
Výbor

MIMOŘÁDNÁ NABÍDKA VOLNÉ KAPACITY MALÉHO SÁLU Hodina za 300,- Kč
Možnost využití pro rodiny i skupiny
- stolní tenis (dva hrací stoly k dispozici, síťky ve výbavě)