Dětský karneval
se uskuteční dne 12. 3. 2016 odpoledne. Vítány jsou dětské, ale i dospělé masky. Každý dětský účastník od nás dostane malé překvapení. Hudba a občerstvení zajištěno. Těší se na Vás výbor TJ

VALNÁ HROMADA,
která bude letos volební, se koná dne 31. 3. 2016 v 19 hodin v malém sále. Účast alespoň dvou zástupců z každého oddílu nutná. Výbor TJ

Jarní brigáda
k úklidu venkovního hřiště se koná 23. 4. 2016 od 10 hodin. Přijďte nám pomoci zkrášlit naše okolí. Kdo může, nechť si přinese vlastní nářadí. Občerstvení zajištěno. Na Vaši účast se těší výbor TJ

Oddíl předškoláků 5-6 let je zcela naplněn, a proto již nepřijímá.
Děkujeme za pochopení. Výbor TJ

Tradiční masopustní průvod 2016
se letos velmi vydařil. Děkujeme všem maskám i ostatním účastníkům za účast a všem hostitelům za vřelé přivítání. Těšíme se na Vás zase příští rok!

Oddíl volejbalu hledá nové spoluhráče
Pro smíšený rekreační volejbal hledáme nové posily. Hrajeme každé úterý od 18.40 do 20.00 hodin v kunratické sokolovně, tak pokud máte chuť si zahrát s prima partou lidiček, neváhejte a přijďte mezi nás. Pro více info volejte na tel. 775795941 (Ivana) nebo pište na mail ikout@volny.cz. Těšíme se na Vás!

Hledáme cvičitele a pomocníky
Přijďte mezi nás. Potřebovali bychom posílit náš cvičitelský sbor sokolské všestrannosti ( oddíly rodičů a dětí, předškoláků a mladších žáků ) o cvičitele, nebo pomahatele. Pokud rádi pracujete s dětmi, přijďte se podívat na kteroukoliv hodinu všestrannosti . Ze začátku se můžete rozhlížet pod vedením našich cvičitelů a v případě , že se Vám bude u nás líbit, zajistíme Vám odborné proškolení. PS: většina dnešních cvičitelů vzešla z rodičů sokolských dětí. Pro cvičitele a pomahatele nabízíme také různé výhody v placení členských příspěvků, oddílových příspěvků jejich dětí, proškolení mají nárok též na finanční odměnu. Těšíme se na Vás.
Výbor

Provoz sokolovny
Bližší info u správkyně Lucie Pařízkové na e-mail TJ z "kontaktů" či na tel. č. 733147732