NOVINKY

Ukončení provozu sokolovny před prázdninami
Běžný provoz v sokolovně končí z provozních důvodů (rekonstrukce v malém sále) pátkem 24. 6. 2016 včetně. Nájmy a dospělá cvičení pouze po dohodě se správkyní Lucií Pařízkovou.
Děkujeme za pochopení

KUNRATICKÝ DEN DĚTÍ
se letos skutečně vydařil. Počasí vyšlo nádherně, dostavilo se kolem 200 závodníků, po letech přály podmínky i vyzvednutí balónu s vítězi do výše. Všem dobrovolným organizátorům, pomocníkům i zúčastněným dětem a jejich doprovodu moc děkujeme za krásný den!
Výbor

Oddíl volejbalu hledá nové spoluhráče
Pro smíšený rekreační volejbal hledáme nové posily. Hrajeme každé úterý od 18.40 do 20.00 hodin v kunratické sokolovně, tak pokud máte chuť si zahrát s prima partou lidiček, neváhejte a přijďte mezi nás. Pro více info volejte na tel. 775795941 (Ivana) nebo pište na mail ikout@volny.cz. Těšíme se na Vás!

Hledáme cvičitele a pomocníky
Přijďte mezi nás. Potřebovali bychom posílit náš cvičitelský sbor sokolské všestrannosti ( oddíly rodičů a dětí, předškoláků a mladších žáků ) o cvičitele, nebo pomahatele. Pokud rádi pracujete s dětmi, přijďte se podívat na kteroukoliv hodinu všestrannosti . Ze začátku se můžete rozhlížet pod vedením našich cvičitelů a v případě , že se Vám bude u nás líbit, zajistíme Vám odborné proškolení. PS: většina dnešních cvičitelů vzešla z rodičů sokolských dětí. Pro cvičitele a pomahatele nabízíme také různé výhody v placení členských příspěvků, oddílových příspěvků jejich dětí, proškolení mají nárok též na finanční odměnu. Těšíme se na Vás.
Výbor

Provoz sokolovny
Bližší info u správkyně Lucie Pařízkové na e-mail TJ z "kontaktů" či na tel. č. 733147732