Změna v osobě správce
Od 1. 8. 2019 se o sokolovnu stará nový správce pan Tomáš Janovský. Telefonní číslo: 733 147 732, email: sokol.kunratice.praha4@gmail.com

Zahájení nové sezóny
Nový cvičební rok v naší sokolovně začíná úterkem 3. 9. 2019. Zápis do oddílů začíná v prvním zářijovém týdnu. Přihlášky lze vyplnit přímo v sokolovně, nebo je možné je stáhnout v záložce "Přihláška za člena TJ".

Na všechny cvičence se v září těší cvičitelky a výbor TJ.

Ukončení provozu sokolovny před prázdninami
Běžný provoz v sokolovně končí
pátkem 21. 6. 2019.

Krásné prázdniny!
TJ Sokol Kunratice

Oddíl volejbalu hledá nové spoluhráče
Pro smíšený rekreační volejbal hledáme nové posily. Hrajeme každé úterý od 18.40 do 20.00 hodin v kunratické sokolovně, tak pokud máte chuť si zahrát s prima partou lidiček, neváhejte a přijďte mezi nás. Pro více info volejte na tel. 775795941 (Ivana) nebo pište na mail ikout@volny.cz. Těšíme se na Vás!

Hledáme cvičitele a pomocníky
Přijďte mezi nás. Potřebovali bychom posílit náš cvičitelský sbor sokolské všestrannosti (oddíly rodičů a dětí, předškoláků a mladších žáků) o cvičitele nebo pomahatele. Pokud rádi pracujete s dětmi, přijďte se podívat na kteroukoliv hodinu všestrannosti . Ze začátku se můžete rozhlížet pod vedením našich cvičitelů a v případě , že se Vám bude u nás líbit, zajistíme Vám odborné proškolení. PS: většina dnešních cvičitelů vzešla z rodičů sokolských dětí. Pro cvičitele a pomahatele nabízíme také různé výhody v placení členských příspěvků, oddílových příspěvků jejich dětí, proškolení mají nárok též na finanční odměnu. Těšíme se na Vás.
Výbor